Nové vína zo série Selection a Excelence No. 1 v predaji

  • Veľkosť textu
  • streda, 22 apríl 2015
  • Vinárstvo Mavín - Novinky

Predstavujeme nové vína z limitovanej série SELECTION a EXPERIENCE No. 1 v Magnum - 1,5 litrových flašiach. Ide už o tradičné spojenie našich najlepších vín a objemu Magnum , ktoré sprevádza vždy nová grafika etikiet , určená len pre rad SELECTION a EXPERIENCE No. 1.

Frankovka modrá Selection - Magnum

Dvory nad Žitavou, výber z hrozna, alkohol 14 %, suché, 2011, 1,5 l. Víno má sýtu rubínovo-červenú farbu. V aróme vína môžeme spozorovať fialkový kvet, prezreté čierne bobuľové ovocie, škoricu, korenie a praženú kávu. Chuť vína kopíruje aromatické vnemy, pričom je jemná, harmonická a šťavnatá. Doporučujeme: kombinovať s údenou šunkou, klobáskami a salámou.

EXPERIENCE N°1 – Magnum

Južnoslovenská vinohradnícka oblasť Jasová, alkohol 13,5 %, suché, 2013, 1,5 l. Farebný odtieň vína prezrádza vyššiu vyzretosť hrozna. Experience N°1 vznikol kupážou dvoch vín z ročníka 2013. Spojili sme Rulandské šedé, ktoré zrelo v sude s bobuľovým Rizlingom rýnskym. Víno má zlatožltú farbu so zeleným odleskom. Má elegantné, harmonické a plné telo. Aróma vína sa nesie po vanilke, dube a žltom ovocí. Víno ma guľatú, ovocnú a mäkku chuť, ktorá je podporená šťavnatosťou a jemnou kyselinou v závere.

Produkty z rady SELECTION a EXPERIENCE No. 1 si môžete objednať a nakúpiť u nás alebo u našich autorizovaných predajcov

Leave a comment